• C1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Koopman, MirjamOverige stafTeammanager
    Linneman, IlseOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma Dames 1

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.Actief Kl. DC1 (d) - Unitas DC1 (d)18 - 19
    8 mei.Borger DC1 (d) - Actief Kl. DC1 (d)15 - 28
  • Poulestanden Actief Kl. DC1 (3410 Dames C-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jahn II DC11815033862889830
    2Unitas DC11712143212556625
    3Actief Kl. DC11912073652996624
    4Beilen DC11711062982772122
    5Kwiek DC1187110298361-6315
    6S.V.B.O. DC1166010306316-1012
    7JD Techniek/Hurry Up DC2174013316380-648
    8Borger DC1182016280394-1144
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bron, NoraSpelend teamlid
    Heijnen, IsaSpelend teamlid
    Heller, NikaSpelend teamlid
    Hofstede, FréderiqueSpelend teamlid
    Koopman, SanneSpelend teamlid
    Kroon, LivSpelend teamlid
    Menzen, AnnelieSpelend teamlid
    Mink, BoSpelend teamlid
    Pat, Chèr-ElleSpelend teamlid
    Roufs, TesselSpelend teamlid
    Schimmel, JorindeSpelend teamlid
    Stam, TessaSpelend teamlid
    Voorn, JudithSpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Actief Kl. DC1

    Dames C-Jeugd

    19,21

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    15,74

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,26

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd