• Actief Kl. DB1

  • Dames B1
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Groote, LilianTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma Dames 1

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Actief Kl. DB1 ( Poule NO-Nrd DB-01 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Borger DB11411032571748322
    2E&O DB21410132932128121
    3Jahn II DB114806179184-516
    4Actief Kl. DB1148062111892216
    5V en S DB1147162242042015
    6Unitas DB1147072251933214
    7Drenth Groep/Hurry-Up DB2143011193273-806
    8Balans/H.V. Cometas DB1141013137290-1532
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bron, NoraSpelend teamlid
    Heller, NikaSpelend teamlid
    Hofstede, FréderiqueSpelend teamlid
    Koopman, SanneSpelend teamlid
    Kroon, LivSpelend teamlid
    Menzen, AnnelieSpelend teamlid
    Mink, BoSpelend teamlid
    Pat, Chèr-ElleSpelend teamlid
    Prins, MarinSpelend teamlid
    Roufs, TesselSpelend teamlid
    Schimmel, JorindeSpelend teamlid
    Stam, TessaSpelend teamlid
    Vos, YolinnSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Actief Kl. DB1

    Dames B-Jeugd

    15,07

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    13,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,14

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd