• Actief Kl. DMW1 donderdag

  • Actief Kl. DMW1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kwint, KimTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma Dames 1

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 dec. 20:45Actief Kl. DMW1 (d) - HVZ-Vivendi DMW1 (d)De Zon
    14 dec. 19:45S.V. Hoogersmilde DMW1 (d) - Actief Kl. DMW1 (d)Smeltehal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 nov.Actief Kl. DMW1 (d) - S.V.W.W. DMW1 (d)10 - 9
  • Poulestanden Actief Kl. DMW1 ( Poule NO-Nrd DMW-02Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HVZ-Vivendi DMW154108250329
    2Actief Kl. DMW154018255278
    3S.V.B.O. DMW164029776218
    4JD Techniek/Hurry Up DMW163128064167
    5S.V. Hoogersmilde DMW143015132196
    6S.V.W.W. DMW14112403913
    7Exito DMW151136887-193
    8Kwiek DMW151044691-452
    9D.O.S. '94 DMW160064092-520
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Funke, YvonneSpelend teamlid
    Groot, Sabrina deSpelend teamlid
    Hemel, SabrinaSpelend teamlid
    Kwint, KimSpelend teamlid
    Linneman, IlseSpelend teamlid
    Oosterrood, JoseSpelend teamlid
    Plas, MelanieSpelend teamlid
    Room, RinskeSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Actief Kl. DMW1 (d)

    VS

    HVZ-Vivendi DMW1 (d)

    08 december 202220:45 uur
    De Zon zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Actief Kl. DMW1

    Dames Midweekr

    16,40

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    11,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,60

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd