• Actief Kl. DS1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Arends, JesperTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Kaap, Rianne van derOverige stafBegeleider
    Louissen, SandraTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma Dames 1

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Actief Kl. DS1 ( Hoofdklasse HK DS-A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    12ICT/Unitas DS12218045584916736
    2Plus Kolkman/Heeten DS12217055955187734
    3Cirkeltijgers DS12215345855048133
    4SDOL DS1221237562553927
    5Navique/SVBO DS122102105084753322
    6Auto van Ewijk/LHC DS122100125195061320
    7SV Nieuw Heeten DS1229112514547-3319
    8Overwetering DS1228212501509-818
    9Travelbags/HV Zwolle DS1226214469521-5214
    10Tabak Installatietechn./D.O.S. DS1227015477540-6314
    11Actief Kl. DS1226214510558-4814
    12V.A.K.O. DS1226115458534-7613

    Poulestanden Actief Kl. DS1 ( Hoofdklasse Beslissingswedstrijden )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Avanti Wilskracht DS143103923167
    2Actief Kl. DS142115343105
    3Vios DS142024251-94
    4Atomium'61 DS14202443954
    5Wanbound/Handbal Houten DS140043961-220
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Albers, MirteSpelend teamlid
    Benning, SanneSpelend teamlid
    Caat, Amber tenSpelend teamlid
    Groote, LilianSpelend teamlid
    Hogenberg, JoyceSpelend teamlid
    Kamp, RosalieSpelend teamlid
    Kooiker, MelissaSpelend teamlid
    Lankhorst, MarjoleinSpelend teamlid
    Maatje, LotteSpelend teamlid
    Roling, StefanieSpelend teamlid
    Rolink, KirstenSpelend teamlid
    Ten Berge, ClaudiaSpelend teamlid
    Weide, Bo van derSpelend teamlid
    Weide, Maud van derSpelend teamlid
  • Wedstrijdverslagen

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Actief Kl. DS1

    Dames Senioren (L)

    23,18

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    25,36

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,64

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd