• Kampioen 2021-2022 Sample text
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagStatusInfo
    26 feb.Exito DMW1 (d) - Actief Kl. DMW1 (d)18 - 22Uitgespeeld
    25 feb.Navique/SVBO DS1 (d) - Actief Kl. DS1 (d)27 - 24Uitgespeeld
    25 feb.Actief Kl. D2 (g) - Balans/H.V. Cometas D2 (g)23 - 20Uitgespeeld
    25 feb.H.V.C. DS2 (d) - Actief Kl. DS2 (d)15 - 17Uitgespeeld
    25 feb.Meppel AZ DC1# (d) - Actief Kl. DC1 (d)12 - 24Uitgespeeld
    25 feb.HVZ-Vivendi D1 (g) - Actief Kl. D3 (d)19 - 3Uitgespeeld
    18 feb.Actief Kl. D2 (g) - V en S D2 (g)20 - 9Uitgespeeld
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 mrt. 09:00Actief Kl. F1 (g) - Drenth Groep/Hurry-Up F1 (g)Sporthal Hunsowhal
    3 mrt. 09:00Exito F2 (g) - Actief Kl. F2 (g)Broekveld
    3 mrt. 09:40Actief Kl. F2 (g) - S.V. Hoogersmilde F1 (g)Broekveld
    3 mrt. 10:00Actief Kl. F4 (g) - Meppel AZ F1 (g)Sporthal Erica
    3 mrt. 10:00Borger F1 (g) - Actief Kl. F1 (g)Sporthal Hunsowhal
    3 mrt. 10:15Actief Kl. D3 (d) - S.V.W.W. D1 (g)De Zon
    3 mrt. 10:20Actief Kl. F1 (g) - HVZ-Vivendi F1 (g)Sporthal Hunsowhal
    3 mrt. 10:20HVE 2000 F2 (g) - Actief Kl. F3 (g)Sporthal Erica
    3 mrt. 10:40Actief Kl. F2 (g) - WM Kozijnen/SVBO F2 (g)Broekveld
    3 mrt. 10:40S.V. Hoogersmilde F3 (g) - Actief Kl. F4 (g)Sporthal Erica
    3 mrt. 11:00Actief Kl. D1 (g) - E&O D1# (g)De Zon
    3 mrt. 11:00Actief Kl. F3 (g) - D.O.S. F2 (g)Sporthal Erica
    3 mrt. 11:40Actief Kl. F4 (g) - Actief Kl. F3 (g)Sporthal Erica
    3 mrt. 11:55Borger E1# (d) - Actief Kl. E1 (g)Sporthal Hunsowhal
    3 mrt. 12:00HVE 2000 E1 (g) - Actief Kl. E2 (g)Sporthal Erica
    3 mrt. 12:05Actief Kl. DS1 (d) - SV Nieuw Heeten DS1 (d)De Zon
    3 mrt. 12:55HVE 2000 DC1# (d) - Actief Kl. DC1 (d)Sporthal Erica
    3 mrt. 13:20Actief Kl. DS2 (d) - HVZ-Vivendi DS2 (d)De Zon
    7 mrt. 20:00Actief Kl. DMW1 (d) - S.V.W.W. DMW1 (d)De Zon
    10 mrt. 09:00Actief Kl. D2 (g) - Jahn II D1 (g)De Zon
    10 mrt. 09:55Actief Kl. E2 (g) - Drenth Groep/Hurry-Up E2 (g)De Zon
    10 mrt. 10:25Meppel AZ D2# (g) - Actief Kl. D3 (d)Koedijkslanden
    10 mrt. 10:50Actief Kl. E1 (g) - Beilen E1 (g)De Zon
    10 mrt. 11:10Meppel AZ D1# (g) - Actief Kl. D1 (g)Koedijkslanden
    10 mrt. 11:45Actief Kl. DC1 (d) - Drenth Groep/Hurry Up DC1# (d)De Zon
    10 mrt. 13:10Actief Kl. DS1 (d) - SDOL DS1 (d)De Zon
    10 mrt. 14:35Actief Kl. DS2 (d) - Borger DS2 (d)De Zon
  • Nieuws

    ❗Nieuwe Trainer Hv Actief ❗
    .
    Verheugd te melden dat adequaat handelen ertoe geleidt heeft dat Jesper Arends voor de rest van het seizoen de dames selectie zal gaan begeleiden als trainer en samen, met DS1 als DS2, zal gaan strijden voor lijfsbehoud in de Hoofdklasse. Na een actieve carrière als speler bij o.a. E&O en DOS, heeft Jesper zijn schreden als handbaltrainer gezet bij Kwiek Hoogeveen en SVBO. Hij is erg enthousiast omtrent het perspectief, de uitdaging en de mogelijkheden. Rianne van der Kaap zal het seizoen verder afmaken blijft naast hem als begeleider/Teammanager.

  • Sponsoren